з 09:00 до 21:00

Мясорубки, додаткові насадки: насадка кеббе

Відгуки про товари

хорошая мясорубка и места не занимает пол кухни пока не купили эту, пользовались старой бабушкиной и крутили долго и мучительно тут кнопочку нажал и она быстренько все делает сама

user

Отличная мясорубка, цена-качество. Мощности хватает для любого мяса, нож острый, фарш получается красивый!

user

потішило те, що ця мясорубка набагто тихіша за усі наші попередні. дуже радий, що придбали

user

М'ясорубка призначена для приготування фаршу з м'яса, овочів та інших продуктів. Вони бувають механічні (ручні) і електромеханічні. Прилад з легкістю можна використовувати і для приготування борошняних виробів: локшини будь-якого виду, печива. Орієнтири при покупці м'ясорубки. М'ясорубка електрична більш продуктивна, ніж ручна. Від одного до чотирьох кілограмів м'яса за хвилину - такий діапазон прокручування. Щоб купити правильну м'ясорубку, потрібно враховувати:

  • потужність кухонного приладу;
  • функціональність - наявність різних насадок;
  • практичність корпусу - метал або пластик;
  • тривалість гарантії від виробника;
  • доступність ціни.

Щоб покупка обійшлася недорого, але вразила якістю, в варто звернутися в інтернет-магазин MTA.UA. Вибрати тут електром'ясорубку не складе труднощів. В каталозі - десятки моделей цього кухонного обладнання: з кріпленням приладу до столу і надійно стоять на поверхні. З якісного пластику і нержавіючої сталі.

М'ясорубки в інтернет-магазині MTA.UA представлені широким асортиментом пристроїв. М'ясорубки легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.